Kariera

FIRMA DORA POSZUKUJE PRACOWNIKA NA STANOWISKO:

MAGAZYNIER - OBECNIE REKRUTACJA WSTRZYMANA !!

Miejsce pracy: Celestynów - Glina

Obowiązki:

  • kontrola prawidłowości transakcji wejścia i wyjścia towaru (załadunek/rozładunek towaru)
  • wydawanie towaru z magazynu
  • współpraca z działem planowania w celu zapewnienia optymalnych stanów magazynowych, monitorowanie stanów magazynowych
  • przygotowanie magazynu do inwentaryzacji i uczestniczenie w inwentaryzacji

Wymagania:

  • wykształcenie średnie
  • doświadczenie na tym samym lub podobnym stanowisku
  • łatwość nawiązywania kontaktów interpersonalnych - komunikatywność
  • dobra organizacja pracy własnej
  • umiejętność obsługi komputera oraz znajomość obiegu dokumentacji magazynowej
  • prawo jazdy kat. „B”
Oferujemy:
  • stabilną formę zatrudnienia
  • szkolenia i możliwość rozwoju zawodowego

Osoby zainteresowane pracą w naszym dynamicznym zespole, prosimy o przesłanie CV i listu motywacyjnego.

Prosimy o dołączenie podpisanej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji przez DORA (zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 o ochronie danych osobowych, Dz.U. nr 133, poz. 883)."

Zastrzegamy sobie kontakt z wybranymi kandydatami.

O nas Współpraca Oferta Kariera